Ogryzek napisał(a):

Idze idze w kukurydze.
Szkoda czasu na jałowe dyskusje. Chcesz, postaw sobie kapliczkę z Stolarczykiem w domu. Mnie szkoda czasu na twoje płacze.
|
Nie wiem jak u Ciebie ale koło mojego miejsca zamieszkania kukurydza nie rośnie i ,,idze, idze" też nie wołają.
Kapliczkę Stolarczyka w domu to ty miałeś jak wygrywał, a jak przegrywał to postanowiłeś na nią napluć i sprzątnąć jednym ruchem ręki. Owszem jest nowy trener i ty zaczynasz robić to samo.
