|
HAHA jak przeczytałem, że mecz na remis to PADŁEM ze śmiechu.
Pierwszy mecz od bardzo dawna, gdzie stosowalismy skuteczny pressing. Nie wiem czy słabość jagielloni nie wychodził właśnie z naszego pressingu..
Silva słaby podobnie jak Wojtkowski, Janicki i inni. Jedynie Niepsuj podoba mi się z tego starego zaciągu/szrotu.
Zdobywca pierwszej brami troszke podobnie to zrobił jak Brozio.
Dzidy, których było kilka pasowałyby na jakiegoś szybkiego gościa ala Paulista, a nie Żydka bo jest wolniutki.
Zukov super mecz - przypomina mi Lloncha (nie żadnego Cantoro)..
Generalnie mecz przyjemny, fajnie się oglądało, nie było męczenia buły.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.02.2020 o godz. 20:46.
|