Ogryzek napisał(a):

|
A ty fermenciarzu okresliłeś już się komu kibicujesz? Bo jak sam pisałeś - nie Wiśle? To komu?
|
Oczywiście kibicuje Wiśle, przyjebałeś się do mnie o nick że kibicuje jakiemuś Arsenalowi a potem jak na to odpisałem ze nie kibicuje żadnemu klubowi to sobie już to odebrałeś po swojemu czyli kretyńsko. Podsumowując Ogryzek jak wisla wygrywała to by dupe Stolarczykowi wylizał jakby ten wypiął co udowodniłem wyżej cytując jego wypowiedzi a potem po serii porażek gdzie był skład padaka zaczął jechać 07 won. Historia znowu się powtarza, Skowronek dobry skład, dobra gra, dobre wyniki. Jest euforia. A jak przyjdą kontuzje odejdą wypożyczeni i nie przyjdzie nikt konkretny na jesień to ogryzek i tym podobni będą mu jechać bo przecież Drzazga też musi strzelać i biegać jak Turgeman a Plewka, Boguski i Janicki grać jak Żukow Basha czy Hebert. Tak samo było za Stolarczyka. Tępy łeb nie pojmie ze były wyniki bo po boisku biegał Imaz Ondrasek Arsenic kostal Basha Kuba Peszko a nie było wyników kiedy po boisku biegał Boguski Grabowski Plewka Drzazga czy Zdybowicz
Wiesniak:
Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.
Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....
Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu