|
Doceniam trenera i piłkarzy, którzy mówią wprost, że patrzą tylko na każdy kolejny mecz. To jest dobre, dojrzałe podejście, patrząc na to w jakiej dupie wciąż jesteśmy. A niektórzy już tu mocno odpływają.
Też chciałbym, żebyśmy walczyli w górnej ósemce o jak najlepsze pozycje, ale delikatnie przypomnę, że po 21 kolejkach mamy w sumie zatrważające 6 wygranych spotkań (+2 remisy). Z czego ostatnie 9 punktów to przecież trzy kolejne wygrane z rzędu(!).
Dajmy nowemu sztabowi i zawodnikom pracować oraz przygotowywać się do kolejnych spotkań. Jestem dobrej myśli, ale to było jedno raptem spotkanie. Jeszcze sporo trudnych meczów przed nami.
|