Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 10.02.2020, 13:06
Doceniam trenera i piłkarzy, którzy mówią wprost, że patrzą tylko na każdy kolejny mecz. To jest dobre, dojrzałe podejście, patrząc na to w jakiej dupie wciąż jesteśmy. A niektórzy już tu mocno odpływają.

Też chciałbym, żebyśmy walczyli w górnej ósemce o jak najlepsze pozycje, ale delikatnie przypomnę, że po 21 kolejkach mamy w sumie zatrważające 6 wygranych spotkań (+2 remisy). Z czego ostatnie 9 punktów to przecież trzy kolejne wygrane z rzędu(!).

Dajmy nowemu sztabowi i zawodnikom pracować oraz przygotowywać się do kolejnych spotkań. Jestem dobrej myśli, ale to było jedno raptem spotkanie. Jeszcze sporo trudnych meczów przed nami.
Odpowiedz cytując