Karherop napisał(a):

|
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.
|
Imaz zawsze bardzo dużo przebiega. W Wiśle było tak samo. Bardzo dobry i pożyteczny piłkarz. Do tego jak widać pracowity. Szkoda bardzo jego odejścia jak i Kostala i Arsenica. Ale taka była sytuacja...choć przypuszczam, że Oni też żałują trochę. Arsenić i Kostal zginęli w ligowej szarzyźnie.