wolfy napisał(a):

|
Na ósemkę bym się nie nastawiał ale utrzymanie realniej wygląda.
|
Ósemka nie jest niemożliwa, ale bardzo mało prawdopodobna. Gdybyśmy mieli jeszcze jakieś 2 kolejki więcej przed podziałem, to już sporo by dawało. Moim zdaniem realnym celem jest 11-10 miejsce przed podziałem.