Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.02.2020, 21:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.


Imaza to bym dalej chciał ,jedyny wczoraj z Jagi ktory cos robił.

Pozatym to jak beda tak biegać ,to naprawde wszytsko widze w kolorowych(nie tęczowych-nie mylic) barwach.
Oby pradu nie odcinało jak jescze w grudniu w Zabrzu ,bo paskudunie sie to wtedy oglada.ALe zaczynam wierzyc w Wisłe Skowronka,bo grają obiecująco.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując