Karherop napisał(a):

|
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.
|
Imaza to bym dalej chciał

,jedyny wczoraj z Jagi ktory cos robił.
Pozatym to jak beda tak biegać ,to naprawde wszytsko widze w kolorowych(nie tęczowych-nie mylic) barwach.
Oby pradu nie odcinało jak jescze w grudniu w Zabrzu ,bo paskudunie sie to wtedy oglada.ALe zaczynam wierzyc w Wisłe Skowronka,bo grają obiecująco.