Wojtas napisał(a):

Zukov to Llonch 2.0 ,super sie go oglada ,najwiecej przebiegnietych km wczoraj
generalnie po tym co sie ogladało przez ostatnie mecze ,wczoraj to było poprostu swietne widowsko,gdze kazdy jezdzil na dupie.Widac ze samym bieganiem mozna w tej lidze dużo.
brawo panowie ,jedziemy dalej
|
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.