Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86000
Stary 09.02.2020, 17:12
Raczej nie ma, na oficjalnej nic nie podali,a z tego co pamiętam to zawsze podawano ,,w kontrakcie została zawarta klauzula odstępnego".


https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...bialej-gwiazdy
Odpowiedz cytując