wolfy napisał(a):

|
Hołownia też się nie załapał.
|
Łącznie w kadrze meczowej brakowało Silvy, Hołowni, Brożka, Szot-a, Wasilewskiego (kartki) i Drzazgi (wiadomo).
Jeśli kontuzje nas będą ominąć to grupa która spędzać będzie mecz na trybunach będzie spora.
Dobrze że PZPN zwiększył kadrę meczowa z 18 do 20 zawodników, choć to pokłosie przepisu o mlodziezowcu.