guardian_angel napisał(a):

|
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.
|
Gramy wahadłowymi, na skrzydłach biegają Burliga i Sadlok, czasem zbiegali na bok Żukow i Savicević. Mozno zagęszczamy środek pola.
Nie wiem czy to tylko na Jagę, czy to teraz nasze standardowe ustawienie.