Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.02.2020, 12:46
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.
Gramy wahadłowymi, na skrzydłach biegają Burliga i Sadlok, czasem zbiegali na bok Żukow i Savicević. Mozno zagęszczamy środek pola.
Nie wiem czy to tylko na Jagę, czy to teraz nasze standardowe ustawienie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując