Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
11
09.02.2020, 12:43
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel