xanti1906 napisał(a):

Silva na ławkę się nie załapał ze względów sportowych?
Umówmy się, gość coś potrafi. Jeśli dla seniora brakuje miejsca na ławce to znaczy, że mamy duże możliwości rotacji.
Cieszy, że nie irytował Wojtkowski - nieźle rozprowadzał ataki, strzelił bramkę i jeździł na dupie.
|
Hołownia też się nie załapał.