Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1509
Stary 09.02.2020, 11:54
Nie mozemy, bo terminarz. Mamy teraz wyjazd gdzie fajnie byloby wygrac by podtrzymac serie i pozniej 2 mecze u siebie. Mecz o absolutnie wszystko i ktory MUSI byc wygrany czyli Korona oraz rowniez nie jakies oszalamiajace Petro. Nawet 9ptk w tych 3 meczach, nic w kwestii 8 nam nie daje, bo potem mamy ten zjebany maraton z Legia, Amica, derby i Piastem czyli nadal mistrzem Polski.
Odpowiedz cytując