xiondz77 napisał(a):

|
Ty chyba nie widziałes jak kilkukrotnie sie ustawiał w polu karnym, w tym jedna sytuacja gdzie zaslonił Buchalikowi widoczność miast bramke i tylko zrządzeniem losu nie straciliśmy gola.
|
Nie, nie widziałem. Kilka razy był chaos i wykopywanie, ale brało w tym udział kilka osób. Wygrywał główki, trzeba to wyjebał w aut - poprawny mecz. Nie odstawał od Klemenza. Jak coś to największego smrodu pod bramką to akurat Sadlok narobił.