Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.02.2020, 11:43
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Ty chyba nie widziałes jak kilkukrotnie sie ustawiał w polu karnym, w tym jedna sytuacja gdzie zaslonił Buchalikowi widoczność miast bramke i tylko zrządzeniem losu nie straciliśmy gola.
Nie, nie widziałem. Kilka razy był chaos i wykopywanie, ale brało w tym udział kilka osób. Wygrywał główki, trzeba to wyjebał w aut - poprawny mecz. Nie odstawał od Klemenza. Jak coś to największego smrodu pod bramką to akurat Sadlok narobił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując