Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.02.2020, 11:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Akurat w tym meczu Hanicki zagrał dobrze. Jagiellonia nie postawiła mu wysoko poprzeczki, ale jechanie po nim bez cienia powodu jest żenujące.
Ty chyba nie widziałes jak kilkukrotnie sie ustawiał w polu karnym, w tym jedna sytuacja gdzie zaslonił Buchalikowi widoczność miast bramke i tylko zrządzeniem losu nie straciliśmy gola.
Odpowiedz cytując