Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85995
Stary 09.02.2020, 11:37
Być może są zapisane kwoty wypuku zawodników jak w przypadku Serba. Hebert jeszcze pół roku kontraktu jak u nas skończy się wypożyczenie jedynie Turgemana będzie ciężko wyciągnąć bo zapewne kwota będzie dla nas nierealna(chyba ze jakiś dobry wujek za sponsoruje).



No i druga sprawa to Obi przed meczem jak i w wywiadzie którego udzielił razem z Chodorowskim mówili, ze już pracują nad letnim okienkiem.
Odpowiedz cytując