|
wieśniak - może napiszę krócej: Ciebie dziwi jak ktoś z takich sytuacji nie strzela, a ja (i komentatorzy, dziennikarze, reszta ligi) jestem w szoku jak strzeli. Jak w ogóle trafi w bramkę (zwykle w szczura w środek) to jestem pozytywnie zaskoczony.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|