Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 09.02.2020, 11:28
Mecz dość dobry w naszym wykonaniu, wysoki pressing szybko zakładany przy wyprowadzeniu piłki przez graczy Jagi powodował, że musieli oni grać lagę do przodu. Brakuje jeszcze trochę zgrania ale jest to do wypracowania. Z taką grą nie powinniśmy się martwić o utrzymanie


Dobry mecz Zukova, faktycznie zasuwał box to box, nie bał się brać gry na siebie.
Olek więcej szans, przedłużenie kontraktu z nami i za rok odchodzi za gruby hajs.
Hebert pewny punkt w obronie, dobre przerzuty oby kontuzja była niegroźna.
Turgeman pokazał się z dobrej strony, myślę, że im więcej treningów z drużyną to będzie jeszcze lepiej.

Vukan dobry mecz, wraca na odpowiednie tory.



Jaga miała swoje sytuacje ale tym razem szczęście, którego nie mieliśmy, dopisało nam. Terminarz w nowym roku mamy dobry na starcie(z 4 meczy 3 u siebie i każdy z rywalem z którym możemy śmiało myśleć o wygranej) także warto to wykorzystać i zdobyć przynajmniej 10 punktów i wyjść ze strefy spadkowej.
Odpowiedz cytując