fqqs napisał(a):

|
Nie ma to jak oceniać transfery po jednym meczu... Niektórym proponuję kubeł zimnej wody na łeb
|
Masz rację, aczkolwiek już po tym jednym meczu można określić czego spodziewać się i wymagać po nowych piłkarzach. To nie jest to rozczarowanie, które było bardzo wyczuwalne po pierwszej kolejce tego sezonu. Tym razem się wzmocniliśmy, to fakt.