Mi się podoba ta nowa Wisła Skowronka. Widać że więcej inspiracji bierze z szybkiej gry Liverpoolu czy Realu Madryd a nie męczących bułe w powolnym ataku pozycyjnym Barcelony czy Manchesteru City.
Mnie się taka gra podoba. Ne posiadanie na siłę piłki i klepanie jej pod swoim polem karnym a szybkie ataki.
Duży plus za dobre przygotowanie kondycyjne i za zero z tyłu.
Trzeba też dodać ze Jaga miała być bez Imaza i Romanczuka. Z nimi mają skład na puchary. Tym bardziej cieszy zwyciestwo.
Teraz pora ograć Zagłębie
