wiesniak842 napisał(a):

Przeciez dokladnie taka bramke strzelil wczoraj Buksa
|
I? Buksa to jest ewenement, gigantyczny talent. Jest w tej lidze tylko z uwagi na wiek.
Ile meczy ekstraklasy obejrzałeś w tej kolejce? Ile oglądasz tygodniowo?
Polecam obejrzeć ze dwa lidera ekstraklasy i np. Pogoni albo Piasta. Bo jeśli Cię dziwi że Jagiellonia nie strzela z takich pozycji - masz człowieku dużo do nadrobienia jeśli chodzi o tą ligę
Mnie już nie dziwi strzał z 10 metrów w aut - były cztery w tej kolejce.