Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.02.2020, 10:52
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez dokladnie taka bramke strzelil wczoraj Buksa
I? Buksa to jest ewenement, gigantyczny talent. Jest w tej lidze tylko z uwagi na wiek.

Ile meczy ekstraklasy obejrzałeś w tej kolejce? Ile oglądasz tygodniowo?

Polecam obejrzeć ze dwa lidera ekstraklasy i np. Pogoni albo Piasta. Bo jeśli Cię dziwi że Jagiellonia nie strzela z takich pozycji - masz człowieku dużo do nadrobienia jeśli chodzi o tą ligę

Mnie już nie dziwi strzał z 10 metrów w aut - były cztery w tej kolejce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.02.2020 o godz. 10:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując