Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 09.02.2020, 10:43
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No celnych tyle, bo nie trafiali, ale to nie od nas przeciez zalezalo. Masz tutaj dwie sytuacje Jagi i dwa niecelne strzaly z pola karnego. Jesli z nich nie wynikalo zadne zagrozenie to ogladamy inne sporty

https://youtu.be/EqQ7lnN-Wtw?t=52

https://youtu.be/EqQ7lnN-Wtw?t=90
Strzelali z pozycji w których w ekstraklasie rzadko się trafia. I mieli mało okazji.
Liczenie że nie będą mieli żadnych - sorry, to dziecinada. Ale u nas zawsze mieli przed sobą min. jednego obrońcę, a z takich pozycji z obstawą to prędzej trafia się na aut niz W bramkę.

W ekstraklasie bramki traci się głównie przy zajebistej obcince w obronie, ew. przy fartownym strzale.
Ilu masz u nas piłkarzy którzy strzelą 50% takich sytuacji? Flavio, Gutkiers, nie mam innych pomysłów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.02.2020 o godz. 10:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując