Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
póki co wyglada na to że wszsytko odpaliło , łyżka dziegciu tylko taka że jak sie utrzymamy (z taka gra jak wczoraj nie powinno byc problemu) , to w lecie budowa drużyny od nowa
|
Na razie widzieliśmy 3 z 6 piłkarzy, to jak mogli wszyscy odpalić?