Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85994
Stary 09.02.2020, 10:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
póki co wyglada na to że wszsytko odpaliło , łyżka dziegciu tylko taka że jak sie utrzymamy (z taka gra jak wczoraj nie powinno byc problemu) , to w lecie budowa drużyny od nowa
Na razie widzieliśmy 3 z 6 piłkarzy, to jak mogli wszyscy odpalić?
Odpowiedz cytując