Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
Od: 03.2018
Offline
#
91
09.02.2020, 02:11
Super mecz widać ręke Skowronka. Amatorzy powiedzą że chaos itp. 3 pkt i 3 bramki to nie przypadek. Dodatkowo na 0 z tył. trzeba utrzymać taki poziom i będzie dobrze.
rdunia87
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez rdunia87