|
Jeden wielki haos - typowy dla jednej z najgorszych lig europy .....3 punkty bezcenne , wielkie nadzieje przed nast meczami ....jakosci malo - ale wynik idealny ....nie ma co planowac - ....zdybyc w najblizszych 3 meczach 7 pkt to bedzie kosmos ....potem derby ....parchaci w odroznieniu od nas maja 3 ciezkie mecze ....oby sie ku....om posypalo i na mecz znami wyszli podlamani zla passą
|