Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.02.2020, 23:13
Świetne pierwsze 35 minut , potem zastój, bałem się ,że stracimy bramke do szatni. Druga połowa to taka sinusoida raz lepiej raz gorzej. Generalnie widać progres , najlepsi na boisku Basha i Wojtkowski. Brawo za 3 punkty !
Odpowiedz cytując