Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 08.02.2020, 12:44
Po zimowych transferach nie obawiam się, że Wisła spadnie sportowo.

Z tym nie będzie problemu. Wisła powinna szybko się utrzymać.

Obawiam się prowokacji ze strony tych, którzy przejęli władzę w 2016 r. i w dalszym ciągu nie chcą jej oddać, a obecnie przeszkadzają Królewskiemu i Kubie w rządzeniu, a mają swoich wysłanników ,,w nowym zarządzie TS-u'' , który po raz kolejny wymaga rozliczenia i chociażby na tym forum, którzy mają w dalszym ciągu jeden cel - sprzeciwić się za wszelką cenę odbudowie Wisły pod pozorem bronienia dziedzictwa TS-u.
Odpowiedz cytując