Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 07.02.2020, 22:56
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Miedzią to był mecz o pietruszkę. Ważne że w ważnych meczach nie zawodził tj. Z Legia czy w Derbach itp.
Poza tym ocenianie zawodnika po tym jak wraca po kontuzji jest niewspółmierne
Oceniam że od kontuzji (zresztą pauzował tylko 3 tygodnie) nie wrócił do formy.

Ale dobrze, to nie oceniając końcówki poprzedniego sezonu, to w obecnym 6 razy zagrał od 1 do ostatniej minuty i wszystkie mecze przegraliśmy tracąc 18 bramek, w tym dowodził blamażem 0-7 z Legią i 0-4 z Lechem.
Naprawdę mamy od niego zaczynać skład? Nawet mimo tego że za 3 miesiące kończy karierę?
Odpowiedz cytując