Karherop napisał(a):

Począwszy od powrotu po kontuzji późna wiosna 2019 już było widać że jest co raz gorzej. Z Miedzią z 4 zawalonych goli 2 były jego. Oglądałem wszystkie mecze więc trochę ich od tamtego czasu było.
Na razie z resztą pauzuje za kartki więc wpychanie go do składu z Jaga grozi walkowerem. Czy warto?
|
Mecz z Miedzią to był mecz o pietruszkę. Ważne że w ważnych meczach nie zawodził tj. Z Legia czy w Derbach itp.
Poza tym ocenianie zawodnika po tym jak wraca po kontuzji jest niewspółmierne