Karherop napisał(a):

Wasyl pokazał na jesień że niestety liga mu odjeżdża i nie zaklinajcie rzeczywistości że jest inaczej. Na zmiennika jest idealny, ale żeby na nim opierać grę obronną? To już po prostu nie te lata.
Tak jak przedmówcy wspomnieli. Wasyl rok temu a teraz to zupełnie inny zawodnik.
|
A w iluż on meczach zagrał, że Ty go tak oceniasz? Jak dla mnie on jest o wiele bardziej pewniejszy niż ta dwójka nawet bez formy i w tym wieku