Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 07.02.2020, 16:17
Jeśli wierzyć Skowronkowi, zespół wzbił się na wyższy poziom, a to oznacza, że będziemy grać zdecydowanie pewniej i lepiej niż to było jesienią.

Mój typ na skład, obstawiając że Szot zagra w 1 składzie. (to dziwny ruch, ale myślę, że Skowronek nie bez kozery wspomniał o tym na onferencji.

Buchalik - Szot, Hebert, Klemenz, Sadlok - Błaszczykowski, Basha, Żukov, Savicevic, Mak - Brożek

z ławki: Turgeman, Chuca , Boguski

3-1 dla Wisły gole Brożek, Savicevic, Kuba
Odpowiedz cytując