Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Wiktor_KRK
Banita
Od: 01.2020
Offline
#
66
07.02.2020, 14:49
Nie wiem, czego się spodziewać po pierwszym meczu. Na pewno będzie szalony, na pewno nie obejdzie się bez błędów, spodziewam się wielu goli, ale nie jestem z tych, którzy twierdzą, że punkt to będzie wyczyn. Gramy u siebie i ma być walka!
Wiktor_KRK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiktor_KRK