Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.02.2020, 21:29
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał
A ile tych sparingów z nim oglądałeś?
Odpowiedz cytując