Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.02.2020, 12:39
Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał
Odpowiedz cytując