Jakby ktoś szukał wymówki, bo "żona chce do kina", "córka robi urodziny" itp, wrzucę swój plan na sobotę:
0.00-10.00 - praca
10.00-14.00 jazda samochodem z pracy na lotnisko
18.40 : ladowanie w katowicach - przejazd autem na reymonta.
20.00 - mecz przy Reymonta
6.00 powrót do anglii.
Także pełna mobilizacja, nie .......ić o "urodzinach cioci", tylko wszyscy na stadion!
https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg