|
Ale który nasz młody, który odszedł to jakś karierę robi? Chyba najlepiej Alan (Buksę pomijam), szału nie ma. Przecież wszyscy bodaj na wypożyczeniu obecnie głębokie rezerwy 2/3 ligi. Dla mnie ewenementem jest "sztandarowy"Tomek Zając. Oglądałem tych młodych czasem i jakoś rokował. A tu przez całą przygodę na razie 2 bramki w Stomilu bodaj, przecież to jest dramat jak dla ofensywnego piłkarza.
|