|
Książę właśnie JEŚLI będą zdrowi, a wiadomo jak jest ze zdrowiem Bashy, Błaszczykowskiego, Brożka, Burligi... Nie wiadomo też jak szybko nowi zgrają się z resztą. Ja byłbym zadowolony z remisu bo on jak najbardziej jest do osiągnięcia.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|