Już nie popadajmy z jednej skrajności w drugą. Pisząc o służbach mam na myśli gadżety, gdzie poruszany jest temat żydów itp. Zresztą ostatnia czapka zimowa nie była sprzedawana przez oficjalny sklep. Patrzmy w przód i nie oglądajmy się cały czas za siebie, bo sytuacja na trybunach również bardzo się zmieniła, ale nie wszyscy chcą przyjąć, to do wiadomości.
PS ciekawe co myślsz na temat gadżetów WIERNOŚĆ
