Konrad. napisał(a):

Dlatego wypuszczają "grzeczną" kolekcję derbową, z suchym wynikiem, Wisła Pany itd. Obok zaś zresacjolizzowany były gangster, wypuszcza w swoim sklepiku (na licencji TS): "Super Ostrą derbową kolekcję"...
|
Chcesz mi powiedzieć że DZIŚ kibolska odzież itp jest sprzedawana na licencji TS?
Konrad. napisał(a):

Tego typu gadżety powinny być rozprowadzane wśród kibiców, FC itp, między sobą, a nie w sklepie klubowym.
|
A nie są?