Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22925
Stary 26.01.2020, 16:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Dlatego wypuszczają "grzeczną" kolekcję derbową, z suchym wynikiem, Wisła Pany itd. Obok zaś zresacjolizzowany były gangster, wypuszcza w swoim sklepiku (na licencji TS): "Super Ostrą derbową kolekcję"...

Chcesz mi powiedzieć że DZIŚ kibolska odzież itp jest sprzedawana na licencji TS?

Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Tego typu gadżety powinny być rozprowadzane wśród kibiców, FC itp, między sobą, a nie w sklepie klubowym.
A nie są?
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.01.2020 o godz. 16:17.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując