Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.01.2020, 11:38
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.
Na Imaza w Wiśle (którego sporo osób tutaj wyzywało btw) nie liczyłbym. Zanim się odkręcimy finansowo to on może nawet zakończyć karierę.

Problemy w Jagielloni to przede wszystkim piłkarze mający wywalone na wyniki, z ichniejszą "grupą imprezową" na czele, plus brak presji kibiców. Naprawdę nic nowego ani szokującego, zbieranina przyzwoitych kopaczy bez ambicji (Ci ambitniejsi wieją przy pierwszej okazji), za to b. dobrze (jak na ligę) opłacanych. To samo wielokrotnie przerabiali w Zagłebiu Lubin i Cracovii. Mieli tam już jedną czystkę ale jak widać nie pomogło... Tam jest jednak potrzebny taki Probierz który będzie ich krótko trzymał za mordę. Mamrot to nie jest zły trener, raczej za dobry człowiek na takie towarzystwo.

Co nie zmienia faktu że nie połozą się na boisku, trzeba będzie punkty wyszarpać. Ale są w zasięgu, najważniejsze to zagrać bardzo dobrze w obronie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując