Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.01.2020, 11:25
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.
Odpowiedz cytując