Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
2
22.01.2020, 11:25
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190