Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiktor_KRK
Banita
Od: 01.2020
Offline
#
85948
21.01.2020, 10:35
Jakie macie zdanie na temat wypożyczenia Kuveljicia? Będzie dobrym wzmocnieniem?
Wiktor_KRK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiktor_KRK