|
Nie, to nie jest żaden mega transfer.
To jest gość, który w dorosłej piłce jak na razie strzela w okolicy gola na 90 minut gry, a nie jest wystawiany, bo źle wygląda technicznie. Czyli od strony efektywności kozak a od strony wrażeń wizualnych drewno. Lubię takich niedocenianych piłkarzy z liczbami. Tutaj przynajmniej jest szansa, że gość dalej będzie strzelał jak się mu zaufa w przeciwieństwie do transferów gości bez liczb i bez formy.
U nas wystarczy, że strzeli raz na 250 minut i będzie dużym wzmocnieniem. Czy będzie grał ogony czy wchodził w pierwszym składzie. Patrząc na naszą sytuację w ataku to jest bardzo ciekawy ruch.
|