|
PRZECIEŻ PRAWA DO HERBU I NAZWY NIE DOTYCZĄ JEDYNIE PAMIĄTEK I GADŻETÓW.
To w ogóle w tym wszystkim najmniej istotne.
Sorry, że krzyczę, ale bez praw do herbu i nazwy, Trio nawet gdyby przejęło klub piłkarski musiałoby nazwać go inaczej.
Na przykład KS DobraStronaBłoń. Bez żadnej gwiazdy,
Chyba, że TS by się nie domagało żadnych opłat za nieuprawnione ich używanie.
A brak domagania się opłat byłby działaniem na szkodę towarzystwa, co groziłoby im poważnymi konsekwencjami.
Dlatego SA musi mieć prawo do znaku i nazwy i to takie, którego nikt w przypływie złego humoru jej nie odbierze
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|