|
To moze i mialoby sens jesli kiedykolwiek SA wypusciloby cos lepszej jakosci. Tak to sobie mozna gdybac i .......ic o planowaniu.
No chyba, ze z gory nastawiasz sie na chujowe produkty, wtedy moze i tak. Dziwne, ze linia zycia miala historyczna sprzedaz, choc i byla chujowej jakosci, nie miala herbu TSu, a zarabiala na niej SA. Wystarczylo, ze sie miedzy innymi ludziom podobala.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 20.01.2020 o godz. 19:05.
|