Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22906
Stary 20.01.2020, 18:45
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, ze Twoim zdaniem SA przez tyle lat robilo i robi produkty gorszej jakosci, bo nie ma praw do nazwy i herbu SA. Albo inaczej zebys zrozumial. Brak herbu TS determinuje Twoim zdaniem to, ze SA wypuszcza chujowe produkty, ale posiadanie wlasnego herbu SA nie zobowiazuje do wydawania produktow o lepszej jakosci? Wezcie se popatrzcie na najnowsze produkty z SA ( juz za trio). Przeciez to jest jakies chinskie gowno i nie ma w tym nic dziwnego, ze nikt tego nie kupuje. Zeby bylo smieszniej, to na nich nie ma nawet herbu SA.
Przez tyle lat robiło się produkty takiej jakości, bo nikt nie przywiązywał do tego większej wagi. Nikogo nie interesowało zarabianie na tym, z tego samego powodu, dlaczego nie było zainteresowania szkoleniem młodzieży. Historię znamy. Natomiast jak ktoś ma przywiązać do tego wagę i chce na tym robić biznes, to wszystkie składowe musi mieć zgrane, obliczone, wypozycjonowane. Biznes się musi spinać a więc musi mieć strategię, którą się wykonuje. Bez tego to jest takie robienie coś dla sztuki.
Przykład: Sprzedając bluzę o jakości "x" z herbem S.A zarobisz na niej mniej, niż za tą samą bluzą z herbem Wisły. Ktoś w klubie to obliczył i doszedł do tego wniosku, że potrzebuje mieć prawo do herbu i nazwy i na tym chce opierać ten biznes. Herb i nazwa jest mu potrzebna do prowadzenia marketingu, do pozycjonowania komercyjnego na produktach. Póki co jak nie ma się podstaw nie ma co oczekiwać, że klub będzie inwestował w biznes, którego potencjał sięga powiedzmy 50-60%.
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 20.01.2020 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując