Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22905
Stary 20.01.2020, 18:37
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Żeby robić coś dobrze, to trzeba robić to kompleksowo. Nie da się półśrodkami. Wiem, bo sam prowadzę biznes jest to złota zasada. Jak nie masz praw do nazwy i herbu, to ciężko się za to brać poprostu.

Rozumiem, ze Twoim zdaniem SA przez tyle lat robilo i robi produkty gorszej jakosci, bo nie ma praw do nazwy i herbu SA. Albo inaczej zebys zrozumial. Brak herbu TS determinuje Twoim zdaniem to, ze SA wypuszcza chujowe produkty, ale posiadanie wlasnego herbu SA nie zobowiazuje do wydawania produktow o lepszej jakosci? Wezcie se popatrzcie na najnowsze produkty z SA ( juz za trio). Przeciez to jest jakies chinskie gowno i nie ma w tym nic dziwnego, ze nikt tego nie kupuje. Zeby bylo smieszniej, to na nich nie ma nawet herbu SA, a jakby byl TSu to i tak nikt by tego nie kupil.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 20.01.2020 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując