Lvcas napisał(a):

|
Żeby robić coś dobrze, to trzeba robić to kompleksowo. Nie da się półśrodkami. Wiem, bo sam prowadzę biznes jest to złota zasada. Jak nie masz praw do nazwy i herbu, to ciężko się za to brać poprostu.
|
Rozumiem, ze Twoim zdaniem SA przez tyle lat robilo i robi produkty gorszej jakosci, bo nie ma praw do nazwy i herbu SA. Albo inaczej zebys zrozumial. Brak herbu TS determinuje Twoim zdaniem to, ze SA wypuszcza chujowe produkty, ale posiadanie wlasnego herbu SA nie zobowiazuje do wydawania produktow o lepszej jakosci? Wezcie se popatrzcie na najnowsze produkty z SA ( juz za trio). Przeciez to jest jakies chinskie gowno i nie ma w tym nic dziwnego, ze nikt tego nie kupuje. Zeby bylo smieszniej, to na nich nie ma nawet herbu SA, a jakby byl TSu to i tak nikt by tego nie kupil.