Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22904
Stary 20.01.2020, 18:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie obrażaj się. Zawsze można przejąć Wisłę za 3-4-5 miesięcy i dopiero wykupić tego kopacza, mózgu forumowy. Albo można go nie wkupić, albo mimo wszystko wykupić i jak TS ich znowu zrobi w konia to pod nosem powiedzieć ".... wam w dupę szmaciarze za to wszystko, do widzenia"
I tak już trio można nazwać frajerami dekady za to, że z czystej chęci pomocy weszli w Wisłę i tym bardziej za to, że na koniec zeszłego roku znowu się zlitowali nad umysłowymi impotentami z TSu, dlatego własnie myślę, że mając to na uwadze mają w chuju takie zaangazowanie się na 100% w to wszystko na zasadzie budowania od już produktu na przyszłość, nawet kosztem strat jakie się moga pojawić przez takie chociażby mocniejsze ruchy transferowe czy kontraktowe i sami czekają na rozwinięcie sytuacji z przejęciem SA na dobre.
Zresztą co beda budowac klub na dobre jak nawet nie wiedzą czy będa mieli zyski z akademii, pamiątek itd
No jak mozna przejac jak TS ich kopnie w dupe!!!
Odpowiedz cytując