tomytom napisał(a):

@po twitterze krąży plota
Aleśmy czasów dożyli, pogratulować źródła informacji.
A za kilka dni się okaże, że złamał rękę, ale bramkarzowi po silnym strzale
|
Wystarczy spojrzeć na twitta M. Migi nt fiasku transferu Kuvejlica. Pod nim jest piękny wyrzyg na Wisłę SA.
Jak coś jest na twitterze, to znaczy, że to prawda. Komentowanie tej prawdy zwalnia z myślenia i oczywiście tym bardzie przepraszania jeśli się kogoś obraziło bazując na tej "prawdzie". Wśród najeżdżających jest guru twitterowych njusów KiewiczK. Myślicie, że przeprosił?
